Jak poprawnie urządzić łazienkę?

W łazience, odpowiedni styl dekoracji może zrobić różnicę. Niezależnie od tego, czy chcesz unowocześnić swoją przestrzeń, czy po prostu ją odświeżyć, dodanie kilku kluczowych elementów może sprawić, że znów poczuje się ona jak nowa.

Oto kilka wskazówek dotyczących dekorowania łazienki:

Wybierz swój schemat kolorów

Zastanów się, jak chcesz, aby wyglądała Twoja łazienka – jasna i wesoła? Ciemna i nastrojowa? A może połączenie obu? Następnie wybierz kolory uzupełniające, które będą odzwierciedlać te wibracje w farbie, płytkach i akcesoriach.

Rozważ sytuację oświetleniową 

Naturalne światło jest zawsze najlepsze, ale jeśli nie ma wystarczającej ilości przychodzącej przez okna lub świetliki, rozważ zainstalowanie świateł nad głową lub lamp, które naśladują naturalne źródła, takie jak świece lub kominki. Jeśli masz łazienkę bez okna, rozważ dodanie świetlika lub nawet sztucznego okna, aby dom sprawiał wrażenie bardziej otwartego i zapraszającego.

Dodaj lustra! 

Lustra sprawiają, że każde pomieszczenie wydaje się większe i jaśniejsze, ponieważ odbijają światło wokół niego. Poza tym są zabawne – zwłaszcza jeśli są to dekoracyjne lustra z ramami, które uzupełniają twój schemat kolorów i dodają trochę zainteresowania do skądinąd nudnej powierzchni ściany (lub zapewniają miejsce do przechowywania).

Nie zapominaj o przechowywaniu! 

Musisz mieć gdzie umieścić wszystkie te ręczniki i kosmetyki.

Jeśli jesteś na etapie wykańczania, to łazienki promocje Warszawa, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 2 =