Jak odnaleźć własny styl?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W poszukiwaniu własnego stylu często zastanawiamy się, jakie elementy naszych preferencji, osobowości i stylu życia powinniśmy uwzględnić. W rzeczywistości jednak, styl to coś więcej niż tylko moda czy trendy – to sposób, w jaki prezentujemy samych siebie światu.

Oto kilka wskazówek, jak odnaleźć własny styl:

Znajdź inspiracje

Przeglądaj czasopisma, media społecznościowe, strony internetowe i profile ludzi, których styl Ci się podoba. Pamiętaj jednak, żeby nie próbować naśladować innych w sposób, który nie pasuje do Twojej osobowości lub stylu życia. Zwracaj uwagę na to, co ci się podoba, i szukaj podobnych elementów dla siebie.

Znajdź swój kolor

Każdy z nas ma swój ulubiony kolor lub kolory, które sprawiają, że czujemy się dobrze. Zastanów się, który kolor lub kolory najlepiej podkreślają Twoją urodę i osobowość i szukaj ubrań w tych konkretnych odcieniach. Nie musisz się ograniczać tylko do jednego koloru – połączenie różnych kolorów może być bardzo efektowne.

Określ swój styl życia

To, jak się ubierasz, powinno być odzwierciedleniem Twojego stylu życia i działań, które lubisz. Jeśli dużo czasu spędzasz na świeżym powietrzu, Twój styl może być bardziej casualowy i zdominowany przez wygodne ubrania sportowe. Z drugiej strony, jeśli często uczestniczysz w formalnych spotkaniach lub eventach, Twoje ubrania powinny być bardziej eleganckie i stylowe.

Skorzystaj z porad stylistki

Jeśli masz problem z określeniem, co wygląda dobrze i które elementy do siebie pasują, rozważ uzyskanie porady od profesjonalnego stylisty. Stylistki takie jak https://nataliapenar.com/znana-stylistka-poznan/ pomogą Ci znaleźć ubrania, które będą pasować do Twojego typu ciała i osobowości, a umożliwią Ci rozwinięcie własnego poczucia stylu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Modne torebki na sezon zimowy
Modne torebki na sezon zimowy
Szeroki asortyment oryginalnych i wygodnych ubrań pozwala na komponowanie ciekawych stylizacji na różne okoliczności. Szczególnie zróżnicowany wybór oferowany jest dla […]
Catering dietetyczny – idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i pracowników dużej firmy
Catering dietetyczny – idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i pracowników dużej firmy
Gotowanie dla rodziny to niemałe wyzwanie, zwłaszcza w czasach, gdzie praca zawodowa pochłania większość dnia i powrót do domu powinien […]
Jak zacząć trenować aikido?
Jak zacząć trenować aikido?
Aikido to wschodnia sztuka walki, która z roku na rok zyskuje w naszym kraju na popularności. Opiera się na walce […]
Ostatnie wpisy
Polecamy