Trening EMS jako idealna forma ćwiczeń na lato

Nadeszło lato! I jeśli jesteś taka jak ja, chcesz dobrze wyglądać w tych wszystkich słodkich letnich ubraniach. Dlatego zebrałam dla Ciebie kilka ćwiczeń. Treningi te są świetne do ujędrnienia i uzyskania wymarzonego plażowego ciała!

Trening EMS – co za nim przemawia?

Trening EMS to świetny sposób na szybkie odzyskanie formy. EMS to skrót od Electro Muscle Stimulation, co oznacza, że mięsień kurczy się, gdy otrzymuje impuls elektryczny z maszyny. Impuls ten zwiększa przepływ krwi do ćwiczonego obszaru i nasila skurcz mięśni, co prowadzi do zwiększenia ich napięcia i siły. Urządzenia EMS można znaleźć w większości siłowni, a nawet w Internecie. Są one również przenośne, więc jeśli często podróżujesz, będą dobrą inwestycją. Są też usługi, które oferują przeprowadzenie treningów przy ich użyciu, o czym można się dowiedzieć choćby z następującej strony https://meonems.pl/baza-wiedzy/trening-ems-bez-tajemnic-co-warto-wiedziec-przed-rozpoczeciem-tej-formy-treningu/.

Trening EMS jest przyjazny dla stawów i działa na każdą grupę mięśniową w organizmie! Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na chodzenie na siłownię lub tradycyjne podnoszenie ciężarów, ponieważ zajmuje mniej czasu niż te inne metody ćwiczeń. Rezultaty można uzyskać już po 15 minutach dziennie!

Trening EMS to świetny sposób na zdobycie formy, a także uzupełnienie bieżącej rutyny treningowej. Jest to metoda treningu obwodowego o wysokiej intensywności, która wykorzystuje taśmy EMS (elektryczna stymulacja mięśni), aby pomóc Ci spalić tłuszcz i zbudować mięśnie.

Zalety treningu EMS

– istnieje wiele korzyści płynących z treningu EMS, w tym:

– spalanie tkanki tłuszczowej,

– poprawa układu sercowo-naczyniowego,

– budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =