Jak ubrać się na randkę? – poradnik dla mężczyzny

Jeśli chodzi o ubieranie się na randkę, są dwie główne rzeczy do rozważenia: zrobienie właściwego wrażenia i nie wyglądanie, jakbyś starał się zbyt mocno. Najlepszym sposobem na zrobienie obu tych rzeczy jest pamiętanie, że Twoja randka to nie jest byle jaka osoba; to ktoś, kogo chcesz lepiej poznać.

Jeśli nigdy nie miałeś dużego doświadczenia z randkami lub nie masz zbyt dużego pojęcia o tym, co dzieje się w świecie romansu, jest to prawdopodobnie całkiem nowe terytorium dla ciebie. To jest OK – każdy musi się uczyć w pewnym momencie! Ale jeśli chcesz, aby twoja pierwsza randka poszła dobrze, pomaga być przygotowanym. Oto kilka wskazówek, jak ubrać się na randkę.

Ubierz się odpowiednio do okazji

Najważniejszą rzeczą podczas ubierania się na randkę jest upewnienie się, że to, co nosisz, jest odpowiednie dla miejsca, w którym idziesz i kto będzie tam. Jeśli jest to kolacja w eleganckiej restauracji lub drinki w barze z przyjaciółmi, to postaw na modną koszulę męską. Ale jeśli jest to tylko kawa w Starbucks lub wyjście na tańce z przyjaciółmi, to bardziej odpowiedni będzie strój swobodny. Twoim celem powinno być wyglądać dobrze, nie wyglądając przy tym, jakbyś się za bardzo starała.

Zakładaj tylko czyste i świeże ubrania

Noszenie czystych i świeżych ubrań jest ważne z wielu powodów, ale jest to szczególnie ważne na randce. Noszenie brudnych ubrań lub ubrań, które są pomarszczone i poplamione może sprawić, że będziesz wyglądać nieelegancko i nieatrakcyjnie. Jeśli nie masz czystych ubrań do noszenia, nosić coś innego zamiast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =