Czym wyróżniają się telefony Huawei?

Zakup nowego smartfona to zawsze niełatwa decyzja. Trzeba bowiem wydać kilkaset, a czasem nawet kilka tysięcy złotych, by dostać nowy sprzęt od sprawdzonego producenta. Czy warto postawić na marki z innych kontynentów, na przykład z Azji? Chiński Huawei od dawna pokazuje, że może to być dobre wyjście z sytuacji.

Czy warto?

Przede wszystkim powstaje pytanie, czy jest sens kupować telefon producenta z Chin, skoro mamy wiele różnych modeli europejskich, amerykańskich czy japońskich na rynku? Otóż niewątpliwą zaletą telefonów ze stajni Huawei jest to, że są nieco tańsze od konkurencji, oferując przy tym nie tylko porównywalne funkcje, ale także poziom wykonania. Na przykład Huawei WAS-LX1 może spokojnie konkurować z produktami z podobnej półki jeśli chodzi o wyposażenie, jednak za jego zakup przyjdzie nam zapłacić kilkadziesiąt, a czasem nawet ponad 100 złotych mniej. Jest to wymierna oszczędność, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy sprzęt równie dobrej jakości.

Gwarancja

Pojawiają się czasem wątpliwości w sprawie gwarancji. Czy skoro firma działa tak daleko od Europy, to będzie w stanie wystarczająco szybko i skutecznie serwisować telefony, które uległy jakiemuś uszkodzeniu nie z winy użytkownika? Otóż z tym także nie ma problemów, ponieważ sprawą zajmują się lokalni przedstawiciele producenta w Polsce. Co więcej, wiele różnych modeli, jak choćby Huawei GRA-L09 P8 dostępny na https://mobile-city.pl/product-pol-1906-HUAWEI-GRA-L09-P8-TITANIUM-GREY.html  posiada bardzo długi okres gwarancyjny, przebijający sporo droższych modeli konkurencji. Wobec tego naszym zdaniem nie ma się czego obawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =