Jakiego typu pojazdy można transportować za pomocą firmy spedycyjnej?

Firmy spedycyjne posiadają bardzo szeroką ofertę, jeśli chodzi o transport różnorodnych towarów. Jednym z nich są także pojazdy, których jednym z najpopularniejszych sposobów dostarczenia ich od sprzedającego do nabywcy jest przewóz lądowy. Niektóre firmy spedycyjne oferują także możliwość przetransportowania ładunku na długie odległości, nawet przez wodę, czego organizacją zajmą się w imieniu klienta. Jeśli znowu chodzi o rodzaje pojazdów, jakie można transportować w ten sposób, to jest ich długa lista.

Co wejdzie na lawetę?

Oczywiście jednym z najpopularniejszych jest transport samochodów osobowych i głównie do niego wykorzystuje się specjalnie przygotowane ciężarówki. Jednak to dopiero początek możliwości, bo chociaż osobówki przewozi się dużo taniej (więcej zmieści się w pojedynczym transporcie), to nie są jedynym typem aut, których transport można zlecić. Na ciężarówkę można tak samo załadować busy, motocykle, quady i inne tego typu pojazdy. Do tej listy można dopisać również samochody ciężarowe.

Nietrudno się domyślić, że ich transport należy do najdroższych, ponieważ zwykle przewozi się je pojedynczo i potrzebne są do tego specjalnie wzmocnione pojazdy. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu klientów korzysta z tego rozwiązania. Najczęściej wtedy, gdy dokonuje się zakupu nowej jednostki do swojej floty pojazdów.

Szczegółów odnośnie transportu tego typu pojazdów można dowiedzieć się ze strony https://teul.pl/transport-pojazdow/transport-samochodow-ciezarowych/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa + 3 =