Jak przy pomocy zdjęć stworzyć udany prezent urodzinowy?

Urodziny to wspaniała okazja do obdarowania bliskiej osoby upominkami. Prezent, najlepiej żeby był zaś odpowiednio atrakcyjny i dopasowany do potrzeb jubilata. Dodatkową zaletą będzie jego wartość sentymentalna. Wszystkie te warunki spełniają zdjęcia, a dokładniej drobiazgi wykonane przy ich pomocy. Co dokładnie można stworzyć wykorzystując zdjęcia?

Klasyka, czyli kartki urodzinowe i kalendarze

Zastanawiając się nad tym, jakie prezenty foto na urodziny sprawią największą przyjemność bliskiemu jubilatowi, pierwsze przychodzą na myśl kalendarze oraz kartki z życzeniami. W przypadku kalendarzy, szczególnie ciekawe są te magnetyczne, które można powiesić na lodówce. Kalendarz z wybranym zdjęciem przyda się na co dzień, a przy okazji będzie atrakcyjnie wyglądał oraz przypomni o pięknych, wspólnie spędzonych chwilach. Personalizowana kartka urodzinowa przysporzy zaś wielu wzruszeń. Wystarczy tylko napisać na niej kilka słów od serca. Można ją również wysłać pocztą, co jeszcze bardziej zaskoczy bliską osobę.

Gadżety, które zawsze będą o Tobie przypominać

W przypadku zdjęć, jest bardzo wiele możliwości stworzenia oryginalnych, a przy okazji funkcjonalnych gadżetów. Dobrym przykładem jest choćby kubek ze zdjęciem, który jest w końcu potrzebny w każdej kuchni. Odtąd, jubilat pijąc kawę czy herbatę, zawsze będzie pamiętał właśnie o Tobie. Inne, warte uwagi fotoprezenty, to m.in. plakaty, fotoobrazy oraz notesy. Zupełnym zaskoczeniem mogą być zaś puzzle z wybranym zdjęciem. Taki prezent można podarować zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. Na pewno sprawi mnóstwo radości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × 2 =