Zabiegi likwidujące zmarszczki

Zmarszczki są zmianami na skórze powstającymi w wyniku wielu czynników, np. genetycznych czy hormonalnych. Wyróżnić możemy również zmarszczki powstałe w wyniku skurczy mięśni twarzy, zwane są one mimicznymi. Aby się ich pozbyć, konieczne będzie poddanie się zabiegowi likwidacji zmarszczek.

Profesjonalna pomoc

Ów zabieg medyczny może być przeprowadzany na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest wstrzyknięcie toksyny botulinowej w kilku miejscach na twarzy, która uniemożliwia przepływ impulsów płynących z mózgu do tkanek mięśniowych, dzięki czemu nie marszczą się. Zmarszczki zlikwidować można również za pomocą laserowego peelingu węglowego, polega on na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy pokrytej koloidalną zawiesiną węglą.

Następną propozycją może być laserowe odmładzanie – które sprawia, że skóra staje się gładka oraz napięta, a drobne niedoskonałości znikają. Jeśli chcemy się poddać tego typu zabiegom, konieczna jest wizyta u specjalisty. Przykładową ofertę kliniki świadczącej takie usługi możemy znaleźć pod adresem http://www.auriestetyka.pl/medycyna-estetyczna/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 17 =