Rolety czy zasłony?

Mogłoby się wydawać, że urządzenie nowego wnętrza jest bardzo proste i nie zabiera zbyt dużo czasu. Jednak jak się okazuje aranżacja nowego wnętrza wymaga dość dużego zaangażowania oraz dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Tak samo jest w przypadku aranżacje okien.

 

Co wybrać rolety czy zasłony?

 

Jeżeli patrzymy z praktycznej strony to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są rolety. Jednak nie są one tak dobre jak długie zasłony, które swoim stylem dekorują nam całe ściany wraz z oknami.

Dodatkowo rolet nie trzeba wieszać i zdejmować tak często jak robi się to z zasłonami oraz rolety są najlepszym rozwiązaniem, gdy chcemy chronić się przed wpadającymi promieniami słońca.

Rolety są również lepszym rozwiązaniem w przypadku małych pomieszczeń, gdzie nie mamy po prostu miejsca, aby zawiesić długie zasłony. Jeśli jednak na pierwszym planie dla ciebie najważniejsze jest postawić na wygląd to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są wygodne i eleganckie zasłony.

 

Rolety czy zasłony – co lepiej chroni prywatność?

 

Jeżeli nie lubisz wścibskich sąsiadów, którzy zaglądają ci do domu to zdecydowanie lepiej postawić na rolety. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które mieszkają na niskich piętrach i w dodatku w zatłoczonych miejscach przy ulicy lub w centrum, gdzie przechodnie mogą zerkać do domu.

Z kolei znowu zasłony będą lepszym rozwiązaniem dla kogoś, kto lubi sobie postawić na parapecie kwiatki w doniczce, ponieważ przy roletach będzie to bardzo utrudnione, a nawet trzeba będzie zrezygnować z doniczkowych kwiatów.

Bogaty wybór firan oraz rolet, m.in. rolety rzymskie sklep internetowy Magdalena24 oferuje w okazyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =