Reportaż ślubny. Czym się różni od tradycyjnego wideo

Profesjonalnego fotografa w dniu ślubu nie zastąpi żaden członek rodziny lubujący się w amatorskiej fotografii. Ten wyjątkowy moment zasługuje na profesjonalistę, który pozostając niezauważalnym, uwieczni cenne momenty. Propozycji, dzięki którym będziecie mogli wspominać szczęśliwe chwile, jest wiele. Przed dokonaniem wyboru warto zapoznać się z różnicami pomiędzy filmem ślubnym a reportażem ślubnym.

Klasyczne wideo czy nowoczesna alternatywa?

Dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami. Narasta ekscytacja, nasila się stres związany z przygotowaniami, a emocje sięgają zenitu. Jeśli zdecydowaliście się na reportaż ślubny, fotograf będzie towarzyszył Wam od momentu przygotowań. Niczym cień będzie wtapiał się w otoczenie i uwieczniał najszczersze emocje, by następnie stworzyć z nich, wzruszającą do łez, całość. Reportaż ślubny to nie tylko klatki, która oddają rzeczywisty wymiar wydarzenia. To esencja wyciągnięta z całego dnia i sklejona w krótkometrażowy film zapierający dech w piersi.

Film ślubny ma w sobie osobistą i sentymentalna wartość. Utrwala dzień zaślubin, jako opowieść pełną artystycznych ujęć, dynamiki i szczytowych emocji. Filmy tego typu charakteryzują się dłuższym montażem, pozwalającym powracać do wspomnień na godzinę. Mogą zawierać w sobie różne dodatki, takie jak: ujęcia z drona, wypowiedzi gości czy zdjęcia z przeszłości.

Powiedzcie „tak” ślubnej pamiątce

Kwestia decyzji jest sprawą indywidualną. Jednak jest jeden szczegół, którym należy się kierować bez względu na wybraną formę uwiecznienia dnia ślubu. Wybór fotografa jest kluczowy, gdyż to za jego sprawą powstaje pamiątka na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + sześć =