Jakie urządzenia szpiegowskie można kupić w internecie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzenia szpiegowskie kojarzą nam się najczęściej z czynnościami, które są przeprowadzane na granicy prawa. Pojawia się w naszym umyśle wizja śledzenia kogoś lub podsłuchiwania bez jego wiedzy i zgody. Tymczasem produkty te często mają zupełnie inne zastosowanie i mogą nawet przyczynić się do uratowania komuś życia.

Na przykład rodzice mogą za ich pomocą śledzić pozycję swojego dziecka, co pozwala na danie mu większej swobody przemieszczania się nawet w bardzo młodym wieku, przy jednoczesnej stałej kontroli tego, gdzie przebywa i możliwości interwencji w każdej chwili.

Lokalizacja pozycji i podsłuchiwanie

Zdecydowanie największą popularność mają lokalizatory GPS oraz urządzenia do posłuchu. Sprawdźmy, jak można wykorzystać je dla dobra naszego małoletniego dziecka, co nie będzie w żadnym wypadku łamaniem prawa.

Możemy zakupić w sieci na przykład specjalne programy lub urządzenia do ustalania pozycji, które instaluje się w smartfonie, lub montuje fizycznie we wnętrzu, jeżeli jest to starszy telefon bez obsługi GPS, lub nieposiadający systemu operacyjnego.

Drugie w kolejności są urządzenia do podsłuchu. Również w przypadku smartfonów mogą przyjąć formę programu, który po zainstalowaniu działa w tle i nasza pociecha nawet nie wie, że mamy stałą kontrolę nad tym z kim i o czym rozmawia.

Urządzenia szpiegowskie Gospy dostępne są też dla starszych telefonów, gdzie podobnie jak lokalizatory pozycji, zakłada się je fizycznie w aparacie telefonicznym. Oczywiście wszystko jest na tyle małe i niepozorne, że nikt nie będzie miał prawa się nawet spodziewać, że w jego telefonie znajduje się jakikolwiek podsłuch.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zrobić zjawiskowy makijaż?
Jak zrobić zjawiskowy makijaż?
Makijaż to bardzo trudna sztuka, często zakrywająca na artyzm. Oczywiście codzienne makijaże wcale nie muszą być artystyczne. Większość pań używa […]
Wybór urządzeń do piekarni i cukierni – czym się najlepiej sugerować?
Wybór urządzeń do piekarni i cukierni – czym się najlepiej sugerować?
Chleb jest w naszym kraju jednym z podstawowych produktów spożywczych. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że piekarnie są jednymi […]
Dlaczego wózek widłowy powinien być regularnie serwisowany?
Dlaczego wózek widłowy powinien być regularnie serwisowany?
Odpowiedź jest prosta: bezpieczeństwo. Wózek widłowy, który jest w dobrym stanie technicznym może pomóc w zapobieganiu wypadkom i obrażeniom. Oznacza […]
Ostatnie wpisy
Polecamy