Jakie kroje pasują do puszystych sylwetek?

Kilka kilogramów nadwagi wcale nie oznacza, że należy pożegnać się z atrakcyjnym wyglądem i dobrze skrojonymi ubraniami. Nie zmusza to też do przejścia na restrykcyjną dietę. Wystarczy wiedzieć, jak się ubrać, jaki fason ubrań nosić, by zamaskować tę część ciała, którą chcemy ukryć. Odpowiedni dobór ubrań spowoduje, że poczujesz się pięknie.

Kiedy chcesz ukryć biodra

W sytuacji, gdy biodra są zbyt szerokie, wystarczy sukienka lub spódnica z rozkloszowanym dołem, który odciągnie uwagę od środka ciała. Trzeba jednak być ostrożnym, by nie przesadzić z rozszerzeniem materiału, tym samym jeszcze bardziej uwypuklając mankament natury. Doskonale sprawdzą się sukienki o fasonie koszulowym lub kopertowym, które dodatkowo spowodują, że górna część ciała będzie się wydawać szczuplejsza, a cała sylwetka lżejsza.

Kiedy chcesz schować brzuszek

Najefektywniejszym sposobem zamaskowania brzuszka jest chodzenie w ubraniach dla puszystych, które w tej okolicy mają marszczenia. Z kolei zalecane fasony to ponownie kopertowy oraz empirowy, czyli odcinany w okolicy biustu. Sprawia to złudne wrażenie, ze właśnie tutaj znajduje się talia. Jeśli chodzi o kolory, to warto stawiać na intensywne barwy, unikając czerni.

Jak wyszczuplić tors?

Sprawdzoną metodą w tym wypadku jest dekolt w kształcie szpica oraz rozkloszowany dół sukienki lub spódnicy. Takie można dostać na http://modasizeplus.pl/sukienki. Głęboki dekolt nada wrażenie lekkiej sylwetki. Z kolei rozszerzana spódnica zwróci uwagę na biodra, dzięki czemu proporcje zostaną wyrównane. Zalecana długość to ta do kolan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − dwanaście =