Co obejmuje obsługa prawna firm?

Każda osoba prowadząca firmę musi poruszać się w obrębie obowiązującego prawa. Z tego względu doskonałym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z profesjonalną kancelarią, która zaoferuje kompleksowe usługi prawne. Co istotne, zakres jej działań jest zawsze idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorcy. Godna polecenia jest w szczególności kancelaria działająca na terenie Warszawy. Z zakresem jej usług można zapoznać się na https://kancelariad2dgroup.pl/obsluga-prawna/warszawa/.

Pomoc w przygotowaniu umów to tylko jedna z usług

Prowadzenie firmy pochłania mnóstwo czasu i sił, dlatego pomoc kancelarii prawnej często okazuje się wręcz niezbędna. Udziela ona przedsiębiorcy porad prawnych i konsultacji dotyczących profilu jego działalności, prowadzi sprawy pracownicze, a także zajmuje się przygotowywaniem oraz opiniowaniem wszelkich umów, pism, regulaminów czy statutów. Poza tym na bieżąco reprezentuje klienta w kontaktach z urzędami, sądami, dłużnikami, bankami i różnorodnymi organami administracyjnymi. Jak by tego było mało, pomaga w pozyskiwaniu koniecznych pozwoleń oraz koncesji, dzięki którym możliwe jest znaczne zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa. Obsługa prawna obejmuje ponadto:

– informowanie o wszelkich zmianach w przepisach

–  pomoc w zakładaniu, rejestrowaniu, rozwiązywaniu i przekształcaniu spółek (np. z o.o.)

–  windykację należności

– wnoszenie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w zakresie umów czy statutów

– przeprowadzanie postępowania naprawczego lub upadłościowego

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą i interesuje nas fachowa obsługa prawna Kraków to miasto, w którym bez trudu znajdziemy odpowiednią kancelarię. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − pięć =