Jakie ciasto zakupić na Andrzejki?

Andrzejki, obchodzone z nocy 29 na 30 listopada, to święto, które cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Andrzejkowy wieczór to idealna okazja do świetnej zabawy ze znajomymi – główną atrakcją są oczywiście wróżby i próby odczytania czekającej nas przyszłości. Organizując andrzejkową imprezę dla rodziny i przyjaciół, można popisać się oryginalnością w wymyślaniu przeróżnych zabaw i gier, które rozweselą towarzystwo.

Oprócz tradycyjnego przelewania wosku, warto zaplanować także, jakie słodkie przekąski zaserwujemy naszym gościom. Świetnym i oryginalnym pomysłem na zaskoczenie uczestników imprezy, będą czekoladki z nadrukiem czy ciastka Pięknie ozdobione makaroniki z napisami to oryginalny pomysł na urozmaicenie imprezy.

Andrzejkowe słodkości z dedykacjami

Największą zaletą makaroników jest możliwość ich personalizacji. Nasi goście będą zachwyceni, gdy każdy z nich otrzyma ciasteczko ze swoim imieniem, przeznaczone specjalnie dla niego. Nie muszą to być zresztą imiona – na czekoladce możemy zamieścić dowolny napis, jaki przyjdzie nam do głowy np. dedykację, cytat, krótki wierszyk lub andrzejkową wróżbę. Oprócz napisu można umieścić na makaroniku również ozdoby jadalne, które uczynią ciastko jeszcze bardziej wyjątkowe. Na stronie internetowej https://www.cukierniareklamowa.pl/pl/c/Makaroniki/29 mamy możliwość zamówienia dowolnej ilości makaroników, które zostaną wykonane dokładnie według naszego pomysłu i wytycznych, oraz dostarczone na czas. Ten uroczy i słodki poczęstunek uświetni naszą imprezę oraz sprawi, że zostanie ona zapamiętana na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + szesnaście =