Jak urządzić przedpokój?

Urządzając mieszkanie dbamy o to by salon był urządzony ze smakiem, aby był ładny i funkcjonalny. Sprawiamy, że nasza sypialnia jest przytulna i chce się w niej spać. Pokój dziecięcy zachęca do zabaw i rozwijania wyobraźni. Czasami zapominamy jednak o przedpokoju, a przecież to bardzo ważna przestrzeń w domu.

Co powinno być w przedpokoju ?

W przedpokoju powinna być wygospodarowana przestrzeń na okrycia wierzchnie. Dobrym rozwiązaniem są szafy na wymiar. Sopot, Warszawa, Kraków są to miejsca gdzie bez trudu je znajdziemy. Wystarczy tylko w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę np. “szafy na wymiar Sopot” i od razu ujrzymy nazwy kilkunastu firmy specjalizujących się w tworzeniu szaf. Są one bardzo pojemne i możemy w nich ukryć nie tylko kurtki ale również sprzęt domowy np. odkurzacz czy deska do prasowania.

Dobrym pomysłem jest również posiadanie dużego lustra w przedpokoju tak by można było sprawdzić swój strój tuż przed wyjściem z domu. Przydałaby się również pojemna szafka na buty. Na rynku można znaleźć szafki na buty w różnych stylach i wielkościach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio coraz bardziej popularne są skrzynie własnoręcznie zrobione ze skrzynek po owocach. Są one estetyczne i można je wpasować w każdy wystrój. Ci, którzy nie przepadają za tworzeniem nowych rzeczy mogą takie skrzynie zamówić przez Internet.

Przychodząc do domu odruchowo szukamy miejsca na odłożenie kluczy. W tym celu przydałoby się mieć jakiś wieszak lub skrzyneczkę na klucze, by nie szukać ich później w całym domu.

Osobiście doradzam by dobrze zastanowić się nad urządzeniem przedpokoju, ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzą nasi goście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =