Jak urządzić przedpokój?

Urządzając mieszkanie dbamy o to by salon był urządzony ze smakiem, aby był ładny i funkcjonalny. Sprawiamy, że nasza sypialnia jest przytulna i chce się w niej spać. Pokój dziecięcy zachęca do zabaw i rozwijania wyobraźni. Czasami zapominamy jednak o przedpokoju, a przecież to bardzo ważna przestrzeń w domu.

Co powinno być w przedpokoju ?

W przedpokoju powinna być wygospodarowana przestrzeń na okrycia wierzchnie. Dobrym rozwiązaniem są szafy na wymiar. Sopot, Warszawa, Kraków są to miejsca gdzie bez trudu je znajdziemy. Wystarczy tylko w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę np. “szafy na wymiar Sopot” i od razu ujrzymy nazwy kilkunastu firmy specjalizujących się w tworzeniu szaf. Są one bardzo pojemne i możemy w nich ukryć nie tylko kurtki ale również sprzęt domowy np. odkurzacz czy deska do prasowania.

Dobrym pomysłem jest również posiadanie dużego lustra w przedpokoju tak by można było sprawdzić swój strój tuż przed wyjściem z domu. Przydałaby się również pojemna szafka na buty. Na rynku można znaleźć szafki na buty w różnych stylach i wielkościach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio coraz bardziej popularne są skrzynie własnoręcznie zrobione ze skrzynek po owocach. Są one estetyczne i można je wpasować w każdy wystrój. Ci, którzy nie przepadają za tworzeniem nowych rzeczy mogą takie skrzynie zamówić przez Internet.

Przychodząc do domu odruchowo szukamy miejsca na odłożenie kluczy. W tym celu przydałoby się mieć jakiś wieszak lub skrzyneczkę na klucze, by nie szukać ich później w całym domu.

Osobiście doradzam by dobrze zastanowić się nad urządzeniem przedpokoju, ponieważ jest to pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzą nasi goście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 1 =