Jak kupić dobre buty na zimę?

Wybór obuwia zimowego to często nie takie proste wyzwanie, jakby się mogło wydawać. Czym powinniśmy się kierować przy wyborze butów męskich jak i damskich?

Czym się kierować przy wyborze obuwia zimowego ?

materiał wykonania – buty na zimę koniecznie muszą być dobrej jakości, należy więc zwrócić uwagę z czego są wykonane. Najważniejsze to aby były nieprzemakalne. Pogoda w zimie nas nie rozpieszcza. Buty „śniegowce” mogą się sprawdzić w górach, jednak w mieście ważniejsza jest nieprzemakalność. Niestety częściej w zimie będzie mokro niż śnieżnie.

ocieplenie – buty zimowe muszą być ocieplane. Temperatura przez większość zimy jest na minusie, a buty jednak powinny przede wszystkich spełniać swoją funkcję i chronić stopy. W przypadku butów zimowych – przed zimnem. Dla pań najlepszym wyborem będą długie, ocieplane kozaki. Osłonią one nogi gdy konieczne jest założenie sukienki czy cienkich legginsów.

trendy – większość osób śledzi trendy modowe a na pewno każdy chce wyglądać dobrze i mieć obuwie, które będzie po prostu ładne. Nie tyczy się to jednak tylko pań. Obuwie dla panów też można wybrać, czerpiąc inspiracje z zimowych trendów. I kobiety i mężczyźni powinni czuć się dobrze w tym co noszą

cena – oczywiście dobry but, z porządnego materiału musi kosztować więcej niż np. sandały. Jednak nie przesadzajmy! Ceny niektórych marek wręcz paraliżują. Koszty kilku tysięcy za buty, to zdecydowanie przesada. Porządne, ocieplane, skórzane obuwie zimowe, spokojnie można już nabyć za 200-500 złotych. Nie jest to mało, jednak nie warto na takim obuwiu oszczędzać. Jeśli dokonamy dobrego wyboru, buty będą służyć kilka sezonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 10 =