Akcesoria do dużych sklepów odzieżowych

Duże sklepy odzieżowe to niezwykle popularne miejsca, w których można kupić rozmaite elementy garderoby – sukienki, spodnie, kurtki, t-shirty, płaszcze, bieliznę oraz dodatki (w postaci choćby pasków, szalików czy czapek). Aby taki lokal był w pełni funkcjonalny i przyjazny dla klientów, powinien być wyposażony w szereg różnych akcesoriów. Absolutną podstawą jest specjalny wieszak na ubrania sklepowy w liczbie co najmniej kilkuset sztuk. Wyróżniamy modele obrotowe, nieobrotowe, okrągłe, ramowe, z hakiem oraz ze spinaczami. 

Bez luster z pewnością się nie obejdzie

Oprócz wieszaków, w każdym dużym sklepie odzieżowym muszą się też koniecznie znaleźć stalowe profile naścienne stanowiące główny element całego systemu ekspozycji ubrań. Pełnią one funkcję wytrzymałych listew, do których mocowane są pozostałe części zabudowy. Kolejne niezbędne akcesoria to druciane kosze wsypowe, służące do przechowywania i prezentowania wszelkich produktów oferowanych w promocyjnej cenie. Zazwyczaj umieszcza się je obok wejścia do lokalu, tak aby zwracały uwagę klientów.

Poza tym bardzo przydatne okazują się różnego rodzaju stojaki na kółkach (tzw. stendery) – m.in. trójramienne, czteroramienne, dwustronne oraz karuzelowe. Konstrukcje te są przystosowane przede wszystkim do wieszania ciężkich elementów garderoby, a także ich transportowania z miejsca na miejsce. Ostatnią kategorię najbardziej pożądanych akcesoriów stanowią lustra, czyli elementy montowane głównie w przymierzalniach, ale również na sali wystawowej. Umożliwiają one klientom dokładne obejrzenie przymierzanej odzieży, co jest jednym z kluczowych warunków podjęcia decyzji o zakupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 4 =