Auto na klasyczne wesele w nowoczesnym wydaniu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Budzi on wiele emocji, a jego organizacja trwa wiele miesięcy. Każdy element jest istotny, a całość powinna wyglądać niczym z bajki. W obecnych czasach coraz częściej rezygnuje się z karety na rzecz klasycznego auta. Ale które z nich wybrać, jeśli ślub jest w nowoczesnym stylu?

Najpopularniejsze klasyki od lat

Rolls Royce Silver Cloud to jedno z najczęściej wybieranych aut przez pary młode. Kultowe auto będzie pasowało nie tylko do stylu glamour ale także nowoczesnego. Rolls Royce to auto numer jeden jeśli chodzi o klasyczne auto do ślubu, które nigdy nie przestanie być modne.

Volkswagen 1302 ,,Beetle” jest to drugie z najpopularniejszych klasycznych aut wybieranym w tak ważnym dniu. Szczególnie pięknie wygląda podczas uroczystości typowo rustykalnych. Najładniejsze wersja to ta w kolorze bieli lub błękitu. 

Syrena 105 dla miłośników polskich aut rozwiązaniem będzie kultowa syrena. Jest to niewątpliwe klasyczne auto do ślubu, które wzbudza emocje ale także można wykorzystać je w późniejszej sesji zdjęciowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 3 =