Akcesoria dla niemowląt

Wszyscy chcemy, aby nasze małe pociechy czuły się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego szukamy takich rozwiązań, które zagwarantują największy komfort, a w użytkowaniu będą wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Warto przyjrzeć się bliżej kolorowym otulaczom dla niemowląt.

Zalety bezpiecznego otulacza dla niemowląt

Nowoczesny otulacz kokon to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wygodzie i co najważniejsze – bezpieczeństwie dziecka podczas snu. Otulacz wyposażony jest w zamek błyskawiczny, który umożliwia natychmiastową zmianę z wersji otulacza na komfortowy materac. Takie rozwiązanie uzyskało aprobatę pediatrów ze względu na wymogi bezpieczeństwa dziecka podczas snu. Otulacz kokon sprawdza się idealnie podczas aktywności dziecka, np. prób podnoszenia główki, ćwiczeń leżenia na brzuchu – mamy wtedy pewność, że maluch jest bezpieczny podczas wykonywania bardziej gwałtownych ruchów.

Do realizacji przyjemnego w dotyku otulacza wykorzystana została ekologiczna bawełna oraz miękki plusz. Ponadto, wewnątrz materaca oraz w pozostałych częściach zastosowano antyalergicznie wypełnienie, aby ograniczyć ryzyko pojawienia się bardzo kłopotliwych dla dziecka alergii.

Wymiary i budowa otulacza zapewniają przestronność z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Przyjazne pastelowe kolory sprzyjają pozytywnej i pełnej harmonii atmosferze domowego ogniska. Taki otulacz można bez obaw wyprać w pralce, w temp. 30 stopni bez wirowania. Otulacz kokon został dokładnie przemyślany i zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i swobodę użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − pięć =