Wygodne i nowoczesne modele łóżek

Wygodne i nowoczesne modele łóżek
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łóżko jest zdecydowanie jednym z najważniejszych mebli w każdym domu oraz mieszkaniu, ponieważ służy do snu i relaksu po całym dniu spędzonym w pracy lub szkole. Z tego względu powinno być przede wszystkim maksymalnie wygodne, a jednocześnie funkcjonalne. Obecnie na rynku jest dostępnych kilka modeli łóżek spełniających te kryteria – m.in. rozkładane, ramowe, z pojemnikiem na pościel, kontynentalne i chowane w ścianie. Znajdziemy je w ofercie tego sklepu internetowego: https://www.strefasypialni.pl/pl/c/MATERACE-NA-STELAZU/82, gdzie kupimy również materace na stelażu i poduszki. 

Każdy znajdzie konstrukcję odpowiadającą jego potrzebom 

Podstawowym rodzajem nowoczesnego łóżka jest model rozkładany, idealny dla osób dysponujących wnętrzem o małym metrażu. To konstrukcja niezwykle praktyczna, gdyż za dnia można ją bez problemu złożyć i wykorzystać w roli mebla stricte wypoczynkowego. Jednocześnie gwarantuje wystarczającą wygodę. W tej kategorii wyróżniamy też specjalne wersje chowane w otworze ściennym. Jeśli interesuje nas łóżko składane na ścianę cena tego produktu nie jest wygórowana. Popularne jest też łóżko ramowe, idealnie przystosowane do wybranego materaca. W tym przypadku stosuje się wytrzymałą na uszkodzenia i bardzo stabilną ramę wykonaną z drewna albo metalu, a także profilowany stelaż, odpowiedzialny za właściwą amortyzację ciała, w tym zwłaszcza kręgosłupa.

Innym wygodnym rodzajem jest model z pojemnikiem na pościel, kryjącym się bezpośrednio pod stelażem. W najbardziej nowoczesnych produktach tego typu dostęp do pojemnika jest zapewniony przez podnośnik gazowy. Na uwagę zasługuje ponadto łóżko tapicerowane, czyli z wezgłowiem i bokami obitymi miękkim materiałem (ewentualnie skórą), a także łóżko kontynentalne, złożone z wysokiej skrzyni wypełnionej sprężynami, na której spoczywa materac. Oba gwarantują maksymalny komfort w trakcie snu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nierówny lub nieuczciwy podział majątku
Nierówny lub nieuczciwy podział majątku
Z nieuczciwym podziałem majątku mamy styczność bardzo często. Zwykle jest to sytuacja związana ze wskazaniem w testamencie lub podziałem majątku […]
Niezbędne wyposażenie każdego domu – w co należy zainwestować?
Niezbędne wyposażenie każdego domu – w co należy zainwestować?
Nie bez powodu mówi się, że dom jest naszą wizytówką. W końcu to w nim spędzamy najwięcej czasu, gościmy sąsiadów, […]
Jakiego typu alkohol warto nabyć, z myślą o weselu?
Jakiego typu alkohol warto nabyć, z myślą o weselu?
Ślub to czas świętowania i wznoszenia toastów za nową parę. Jednak jest to również czas, w którym możesz mieć do […]
Ostatnie wpisy
Polecamy