Pomysły na ogrodowe atrakcje dla dzieci

Dzisiaj elektroniczne sprzęty przyciągają dzieci do ekranów, a dobra zabawa często kojarzy im się z tabletem, niż z piaskownicą. Nikt nie powiedział jednak, że dobre zabawki są tylko w domu. Kupując dla maluchów ogrodowe akcesoria, sprawiamy, że nie będą miały oporów przed tym, aby dotlenić się na powietrzu.

Już czterolatki mogą korzystać z takich pojazdów jak motorki. Najczęściej napędzane elektrycznie, o niewielkich rozmiarach i wadze, która sprawia, że pojazdy te są stabilne. Rozwijają zazwyczaj prędkość około 5 km/h, co nie stwarza zagrożenia. Zawierają nawet dodatkowe atrakcje jak migające światła, czy klakson.Taki motor będzie gratką dla każdego małego fana jednośladów.

W sklepach możemy otrzymać modele dostosowane do różnego wieku. Zarówno cztero-, jak i ośmiolatek będzie zachwycony takim prezentem. Cena kilkuset złotych nie jest zbyt wygórowana, aby zobaczyć uśmiech na twarzy malca.

Poskaczmy sobie

Gdy już dziecko zejdzie z motoru, być może zechce poszaleć w inny sposób. Trampoliny to dobrze znany od kilku lat ogrodowy gadżet. Pozwala najmłodszym zużyć nagromadzoną energię. Warto wyposażyć się w elementy do trampoliny, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze bezpieczniejsza. Mogą być to między innymi dodatkowe siatki osłaniające, dzięki którym nasza pociecha na pewno nie wypadnie poza okrąg.

Nie tylko maluchy, ale też dorośli mogą poskakać na trampolinie. Mówi się przecież, że dzieckiem jest się przez całe życie. Tak spędzony czas w ogrodzie będzie znakomitą integracją całej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + cztery =