Jak wybrać kaseton reklamowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wykorzystane nośniki reklamowe wpływają na ogólny wizerunek firmy na rynku. Aby cieszyć się dużą rozpoznawalnością, generować zyski i odnosić sukcesy, trzeba dobrać je z rozwagą. Do najpopularniejszych tradycyjnych materiałów promocyjnych zaliczymy kasetony. Jak wybrać odpowiedni?

Co to jest kaseton reklamowy?

Kaseton reklamowy to większa lub mniejsza tablica prezentująca nazwę i logo firmy. Kasetony zwykle montuje się na elewacjach budynków w bezpośrednim sąsiedztwie konkretnej firmy – np. tuż przy wejściu do obiektu. Czasem znajdziemy je wewnątrz budynków. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kasetonu?

Kaseton reklamowy powinien być atrakcyjny wizualnie. Tylko wtedy będzie dobrze pełnił swoją najważniejszą funkcję, czyli przyciągał zainteresowanie potencjalnych klientów i godnie reprezentował siedzibę firmy. Warto zwrócić uwagę na zastosowane kolory, czcionki i inne elementy – muszą być zgodne z całą identyfikacją wizualną marki. Dzięki temu jej wizerunek będzie spójny i profesjonalny. 

Kaseton reklamowy musi być wytrzymały – szczególnie jeśli ma zostać zawieszony na zewnątrz, gdzie będzie narażony na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Jakość i trwałość kasetonu zależy od materiału, z jakiego został wykonany. Najlepszym wyborem jest produkt z pleksi. Takie tworzywo charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. 

Porządne kasetony reklamowe Poznań zamówisz u producenta Sanplex. Jego propozycją są tablice jedno- i dwustronne przygotowane z systemowych profili aluminiowych z licem z pleksi. Oferowane kasetony są wytrzymałe i prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
System zarządzania – czy warto go wprowadzić w firmie?
System zarządzania – czy warto go wprowadzić w firmie?
Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga posiadania szczegółowych planów rozwojowych. Nie bez powodu sukces odnoszą jednostki, których praca jest z góry zaplanowana nawet […]
Wybór wina do kolacji
Wybór wina do kolacji
Wino jest alkoholem, który doskonale pasuje do różnych dań, a co za tym idzie doskonale podkreśla smak niektórych z nich […]
Usługi SEO po poznańsku, to przyszłościowa inwestycja
Usługi SEO po poznańsku, to przyszłościowa inwestycja
Firma odznaczająca się umiejętnościami nabytymi latami praktyki w pozycjonowaniu stron internetowych tysięcy klientów. Ukształtowana ciężką pracą specjalistów z branży, którzy […]
Ostatnie wpisy
Polecamy