Jak nie zmarznąć podczas pracy na dworze w sezonie zimowym?

Ciepła i wygodna odzież przy pracy w niesprzyjającej aurze, która wymaga ciągłego pobytu na zewnątrz, to nie tylko potrzeba, ale także konieczność. Jeśli nasz zawód dodatkowo wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym, w okresie jesienno-zimowym warto zainwestować w polary i kurtki, których noszenie nie będzie sprawiało dodatkowego dyskomfortu oraz ochroni nas przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Jaka odzież warto wybrać?

Robocze polary i kurtki polarowe to niezbędne wyposażenie pracowników, którzy potrzebują ochrony przed chłodem na zewnątrz. Polar dzięki temu, że jest syntetycznym materiałem, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, nie zatrzymując deszczu. Jest także przewiewny i lekki, a jego elastyczność sprawia, że nie krępuje ruchów przy jednoczesnym ścisłym dopasowaniu chroniącym przed zimnym wiatrem. Dodatkowo polary robocze wykonane są materiału odpornego na mechacenie, co zwiększa ich trwałość. Do pracy przy drogach dostępne są także funkcjonalne designy zapewniające odpowiednią widoczność.

Alternatywą dla bluz polarowych są kurtki z odblaskami, które są bardziej rozbudowane: posiadają zamek i kaptur, dzięki czemu mogą być używane zarówno jako odzież zewnętrzna lub odpowiednik bluzy roboczej. Dodatkowe warstwy materiału skutecznie blokują zimne podmuchy wiatru, a fakt, że są nieprzemakalne, pozwala na ochronę przed śniegiem czy gradem. Kurtki posiadają odblaski, dzięki którym rzucają się w oczy, gwarantując widoczność zarówno w czasie dnia, jak i w nocy. Odzież robocza dostępna np.  nahttps://strefa-logo.pl/polary-robocze-z-nadrukiem spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa, gwarantując wysoką jakość noszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 3 =