Ciekawe pamiątki ślubne

Ślub jest wyjątkowym dniem nie tylko w życiu każdej młodej pary ale i najbliższych im osób. Nic więc dziwnego, że uczestnicy tego pięknego wydarzenia pragną zachować je w swojej pamięci na dłużej. Jak to zrobić? Wspomnienia nierzadko bywają ulotne. Z pomocą przyjdą nam jednak pamiątki ślubne. Rynek oferuje obecnie wiele naprawdę interesujących i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. 

Wspomnień czar

Znakomitym pomysłem będzie księga gości weselnych. To pięknie oprawiona książka, która posiada czyste strony. Wypełniają ją osoby zgromadzone na weselu oraz sama para młoda. Czym konkretnie? Tutaj wszystko zależy od własnej wyobraźni i kreatywności! Poszczególne kartki można ozdobić życzeniami, zabawnymi cytatami, rysunkami, naklejkami czy fotografiami. Powrót do takiego zbioru sprawi szczerą radość wszystkim uczestnikom zabawy! Z wysokiej klasy produktami tego rodzaju można zapoznać się na stronie internetowej https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/.

Sentymentalne drobiazgi

Bardzo ciekawą opcją jest wręczenie młodej parze specjalnie zaprojektowanej skarbonki. Posłuży ona do zbierania funduszy na realizowanie pierwszych marzeń we wspólnym życiu. Na twarzach obdarowywanych z pewnością pojawi się uśmiech pełen niedowierzania, gdy wręczymy im ozdobne pudełko wypełnione niezbędnymi akcesoriami przydatnymi dla nowożeńców. Wiele osób decyduje się także na podarowanie symbolicznych upominków gościom weselnym. Mogą to być ozdobne tabliczki z wypisanymi imionami nowożeńców i datą ślubu, czy ramki ze zdjęciami. Wszystkie te pomysły godne są uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − dziewięć =