Przydatne gadżety dla mamy i dziecka

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli mamy w bliskim otoczeniu przyszłą lub świeżo upieczoną mamę i chcemy dać jej jakiś prezent warto wybrać ten najbardziej przydatny, najlepiej jakiś gadżet. Na rynku dostępnych jest multum pomysłów i z pewnością każdy znajdzie coś oryginalnego dla każdej kobiety i dziecka. Oto kilka ciekawych pomysłów dla każdego:

  • Chusta tkana do noszenia malucha już od pierwszych dni życia lub kupon na kurs z nauki wiązania. Jest to genialne rozwiązanie i niesamowita bliskość matki z dzieckiem. Coraz bardziej popularne rozwiązanie, wiele mam korzysta i chwali chusty.
  • Rogal do karmienia, który świetnie sprawdza się również podczas spania mamy jeszcze w ciąży. Jest bardzo pomocny podczas karmienia i warto pomyśleć nad takim prezentem.
  • Otulacz dla maleństwa. Wiadomo, że pierwsze 3 miesiące życia dziecka to tzw. czwarty trymestr. Wtedy dziecko potrzebuje takich warunków jakie miało w brzuchu, aby czuło się bezpiecznie. Taki otulacz sprawdza się często podczas snu.
  • Pieluchy wielorazowe. Jeśli mama rozważa taką opcję można zaopatrzyć ją we wkłady i otulacze wielorazowe. To wbrew pozorom wygodne rozwiązanie i zdecydowanie dobre dla dziecka. Pieluchy nie uczulają i są ekologiczne. Jednocześnie koszty zwracają się i można zaoszczędzić bo wielorazówki po prostu nie zużywają się a na koniec można je nawet odsprzedać za drobną sumę.
  • Namiot tipi dla dzieci to świetny prezent dla maluchów. Jego trwałość i świetny design idealnie wkomponują się we wnętrze dziecięcego pokoju i będzie on świetnym miejscem do codziennej zabawy czy odpoczynku.

    Wybierając prezent dla mamy lub dziecka warto zastanowić się czy będzie on przydatny i zdecydować się na ten, który najbardziej ucieszy osobę obdarowaną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie ciasto zakupić na Andrzejki?
Jakie ciasto zakupić na Andrzejki?
Andrzejki, obchodzone z nocy 29 na 30 listopada, to święto, które cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Andrzejkowy wieczór […]
Czym kierować się podczas zakupu butów na motocykl?
Czym kierować się podczas zakupu butów na motocykl?
Samochody to zdecydowanie najpopularniejsze pojazdy na drogach. Oprócz nich znaczącą grupę stanowią jednak motocykle, które wybiera coraz więcej osób. Podróżowanie […]
Jakiej opieki potrzebuje osoba starsza?
Jakiej opieki potrzebuje osoba starsza?
Starzenie się społeczeństwa to realny problem dotykający wiele krajów. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny żyjemy coraz dłużej. Jednak z wiekiem coraz […]
Ostatnie wpisy
Polecamy