Jakie są zalety posiadania telefonu Xiaomi?

Chińska marka Xiaomi jest bardzo popularna w Polsce. Obecnie można kupić smartfony Xiaomi w każdym sklepie z elektroniką oraz oferowane są wraz z abonamentem u operatorów telekomunikacyjnych. Wbrew pozorom nie są to tylko telefony dla ludzi młodych, którzy chcą być na czasie z trendami.

Smartfony Xiaomi parametrami takimi jak aparat, wydajność, długość pracy baterii, pamięć RAM i ROM czy doskonałej jakości ekran konkurują z innymi, bardziej znanymi markami. I wygrywają, ponieważ kosztują mniej.

Cena odpowiada jakości

Nie da się ukryć, że za najnowszy flagowiec marki Xiaomi Mi Mix 3 zapłacimy ok. 2700 złotych i to od polskiego dystrybutora. Przy czym będzie on miał choćby 6 RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, ekran ponad 6 cali i mnóstwo innych świetnych funkcji takie jak choćby podwójny aparat z tyłu 2×12 MP, a z przodu 24 i 2 MP.

Dla porównania flagowiec Apple iPhone Xr z jednym tylnym aparatem 12 MP i pamięcią do 64 GB to wydatek ok 3700 złotych. Podobne parametry jak Mi Mix 3 ma też Huawei Mate 20 Pro, który kosztuje już ok. 4000 złotych.

Zdecydowanie więc można powiedzieć, że największą zaletą smartfonów Xiaomi jest ich cena, która w porównaniu do parametrów jakie oferują jest najbardziej korzystna na rynku. A do tego do tych urządzeń można znaleźć mnóstwo dodatków w równie przystępnych cenach jak choćby etui na telefon Xiaomi czy powerbank, także marki Xiaomi.

Są one o wiele tańsze niż markowe etui na iPhone, a do tego wybór dla każdego modelu jest ogromny. Nie się ukryć, że obecnie spersonalizowanie telefonu choćby przez etui jest także ważne dla jego użytkowników. Inne elementy do tych telefonów znajdziemy na https://funnycase.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + 14 =