Jaki obraz kupić do salonu?

Jaki obraz kupić do salonu?
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zamierzasz umieścić obraz w swoim salonie, powinno to być coś, co czyni cię szczęśliwym. To powinno być również coś, co wygląda dobrze z innymi rzeczami w pokoju.

Jeśli masz duży salon, możesz kupić duży obraz krajobrazowy lub kilka małych obrazów zamiast jednego dużego. Jeśli twoje ściany są już pokryte dziełami sztuki, wtedy pojedynczy obraz będzie wyglądał najlepiej, jeśli ma ciekawy kształt lub projekt.

Jeśli salon ma wysokie sufity i dużo okien, wybierz abstrakcyjny kawałek, który sprawi, że ludzie będą patrzeć w górę i wokół, kiedy wejdą do pokoju.

Jaki jest najlepszy polski malarz?

Obrazy Marcina Kołpanowicza są kolorowe i poetyckie. Artysta urodził się w Polsce, ale obecnie mieszka i pracuje w Niemczech. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, którą ukończył w 2009 roku.

Malarstwo i rysunek zawsze były najważniejszymi elementami twórczości Marcina, ale ostatnio eksperymentuje on również z wideo, instalacjami i fotografią. Obrazy Marcina są często oparte na zdjęciach zrobionych przez niego lub jego przyjaciół i krewnych podczas podróży po świecie.

Jego prace charakteryzują się użyciem jasnych kolorów, dużą ilością szczegółów i poczuciem humoru, które sprawia, że uśmiechamy się patrząc na jego obrazy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odnaleźć własny styl?
Jak odnaleźć własny styl?
W poszukiwaniu własnego stylu często zastanawiamy się, jakie elementy naszych preferencji, osobowości i stylu życia powinniśmy uwzględnić. W rzeczywistości jednak, […]
Uzależnienie – sposoby na rozpoznanie problemu i leczenie
Uzależnienie – sposoby na rozpoznanie problemu i leczenie
Uzależnienie jest przewlekłą, nawracającą chorobą mózgu charakteryzującą się pragnieniem, poszukiwaniem i używaniem, które może prowadzić do kompulsywnego przyjmowania narkotyków i […]
Co warto sprawdzić przed kupnem mikrofonu?
Co warto sprawdzić przed kupnem mikrofonu?
Osoby korzystające na co dzień z laptopa bądź komputera stacjonarnego powinny koniecznie rozważyć zakup mikrofonu. Urządzenie to okazuje się bowiem […]
Ostatnie wpisy
Polecamy