Jaką szafę wybrać do przedpokoju?

W przedpokoju zazwyczaj sporo się dzieje. Domownicy właśnie w tym miejscu segregują swoje ulubione ubrania wierzchnie i buty, a goście zostawiają swoje płaszcze. Niezwykle ważne jest więc aby do przedpokoju wybrać jeden, solidny mebel, który pomieści te wszystkie rzeczy.

Niekiedy z rana, zwłaszcza po zbyt dużej ilości drzemek, ubieranie odbywa się w ogromnym pośpiechu. W celu przyspieszenia nakładania kurtki i butów, dobrze byłoby umieścić te rzeczy w przesuwnej szafie. Jest to świetna opcja! W szafie z drzwiami przesuwnymi, można szybko znaleźć niezbędne akcesoria, tak aby bez niepotrzebnych opóźnień udać się do pracy czy szkoły. W przedpokojowej szafie warto mieć zarówno półki na buty, jak i wieszak na kurtki i płaszcze. Dobrym rozwiązaniem jest również posiadanie specjalnego miejsca na czapki, szaliki i rękawiczki w okresie zimowym. W lecie natomiast warto do którejś z szuflad wrzucić spray przeciw komarom czy parasolkę.

Do przedpokoju idealnie spisze się również szafa trzy skrzydłowa. Oprócz oczywistych rzeczy, które powinny znajdować się w przedpokoju, można również umieścić w niej inne, używane przez wszystkich domowników przedmioty. Sprawdzi się to zwłaszcza w przypadku niewielkich mieszkań, w których ciężko jest wygospodarować osobne pomieszczenie do przechowywania pościeli, ręczników, firanek czy obrusów. Rzadziej używane przedmioty można upchać w trudniej dostępne miejsca, np. górne półki, a cała szafę użytkować jak standardowy mebel.

Szafa do przedpokoju to świetny wybór. Przechowywanie niezbędnych do wyjścia rzeczy w jednym miejscu, jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż wieszaki na kurtki, czy osobne półki na buty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − dwa =