Czy dieta pudełkowa musi być dużym wydatkiem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób obawia się korzystania z diety pudełkowej ze względu na stan swoich finansów. Czy musi ona dużo kosztować? Okazuje się, że nie. I co więcej – można dzięki niej jeszcze zaoszczędzić pieniądze.

Wysoka jakość – niska cena?

Oczywiście. A dzieje się tak z jednego powodu. Firmy cateringowe oferujące diety pudełkowe korzystają ze sprawdzonych dostawców, u których kupują produkty hurtowo. Są one więc zdecydowanie tańsze od tych, które można spotkać w zwykłych sklepach.

Niszowi dostawcy czy rolnicy posiadają także bardzo atrakcyjne cenowo (a przy tym zdrowe i smaczne) surowce, przez co catering może sobie pozwolić na ustalenie niższych cen za swoje usługi. Poza tym gotowanie odbywa się wówczas dla określonej ilości osób – nie na zapas. Dzięki temu wszystko jest świeże, nic się nie marnuje, a koszt nie jest wcale wysoki.

Koniec z zakupami i podjadaniem

Gotując samodzielnie trudno jest przygotowywać posiłki w ten sposób, żeby uniknąć marnowania żywności. Niestety, najczęściej spora część zakupów i gotowych potraw ląduje w koszu na śmieci. Oznacza to jednocześnie wyrzucanie pieniędzy. Korzystając z cateringu dietetycznego, takiego jak np. TIM catering – tania dieta pudełkowa z Wrocławia, otrzymasz pięć zdrowych i zbilansowanych posiłków, które będą przeznaczone do spożycia na dany dzień.

Dla skuteczności diety należy więc zrezygnować z podjadania. Wiąże się to z kolejną oszczędnością pieniędzy – koniec z kupowaniem jakichkolwiek przekąsek. Od teraz wydajesz pieniądze tylko wodę i kawę. To może się naprawdę opłacić – dla zdrowia i portfela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klimatyzacja – czy jej posiadanie jest szkodliwe dla zdrowia?
Klimatyzacja – czy jej posiadanie jest szkodliwe dla zdrowia?
Wilgotne letnie dni mogą być dość niekomfortowe, zwłaszcza jeśli przebywasz w pracy lub w miejscu publicznym, w którym działa klimatyzacja. […]
Czym zajmuje się dietetyk i w jaki sposób można kształtować się w tym kierunku?
Czym zajmuje się dietetyk i w jaki sposób można kształtować się w tym kierunku?
Zawód dietetyka odgrywa coraz większą rolę w naszej współczesnej rzeczywistości. Głównym przedmiotem zainteresowania takiego specjalisty jest żywność oraz wszystko, co […]
Reklama na kartonie – czy to możliwe?
Reklama na kartonie – czy to możliwe?
Świat reklam – brzmi to bardzo odlegle, tak jakby nasze życie i życie kolorowych billboardów toczyło się oddzielnie. Jednak te […]
Ostatnie wpisy
Polecamy