Woskowijki – czym są?

Wosk to nowa, ekologiczna alternatywa dla folii samoprzylepnej. Dzięki niej żywność dłużej zachowuje świeżość, a więc zmniejsza się ilość odpadów żywnościowych. Jest także łatwy w przechowywaniu i użyciu, a ponadto można go wielokrotnie wykorzystywać. Firma BeePack posiada woskowijki w różnych rozmiarach.

Koniec z kłopotliwą plastikową folią spożywczą!

Wosk to ekologiczna alternatywa dla folii samoprzylepnej, która jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także niezwykle uniwersalna. Wykonany z wosku pszczelego, może być używany zamiast folii spożywczej jako folia do kanapek, papier do pieczenia i wykładzina do blach do pieczenia. Zalety wosku nie kończą się jednak na tym – przygotuj się na to, że będziesz zaskoczony licznymi zastosowaniami wosku w życiu codziennym.

Do czego jest wykorzystywany?

Ta przyjazna dla środowiska alternatywa dla folii spożywczej może być używana na wiele sposobów Wosk jest ekologiczną alternatywą dla folii samoprzylepnej i folii spożywczej. Wykonany z wosku sojowego, jest trwałą i poręczną alternatywą dla plastikowych folii i folii aluminiowej. Można go używać do przykrywania i uszczelniania żywności, wkładania warzyw do piekarnika, przechowywania resztek w lodówce lub po prostu przechowywania sera na blacie przez dłuższy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 2 =