Modne ubrania dla puszystych pań

Jakie ubrania pasują dla puszystych ?

Istnieje dziwne przekonanie, że osoby puszyste powinny chodzić w obszernych nie krępujących ruchów ubraniach. Ubrania te powinny podobno zasłaniać nadmiar kilogramów i tuszować niedoskonałości sylwetki. Ale taka teoria powoduje, że ubrania te przypominają namioty, a puszysta osoba ukrywa się w fałdach wielkich swetrów i bezkształtnych spodni. Dlatego pierwszą decyzją, jaką powinny podjąć puszyste panie to pozbyć się tego nadmiaru materiału ogromnych ubrań.

Jakie ubrania pasują do puszystych kobiet?

Aby zdefiniować ubrania, które powinny nosić puszyste osoby, trzeba zacząć od początku, czyli od bielizny. To ona będzie podstawą do dalszych poszukiwań właściwej odzieży damskiej xxl i to bielizna korygująca pozwoli na właściwe dopasowanie pozostałych części ubrania. Korygująca bielizna to odpowiednio dobrany stanik, który będzie w stanie unieść, a nie zdeformować obfity najczęściej biust. To majtki, z wydłużonym stanem, które podkreślą talię, to w końcu body, które za jednym zamachem nadadzą kształtu całej sylwetce.
Proste fasony sukien
Gdy wszystkie najlepsze cechy sylwetki zostaną już podkreślone przez bieliznę, przychodzi czas na ubrania. Dla puszystych osób ważną cechą ich ubioru jest prostota fasonu. Prostota, co nie znaczy, że odzież ma być prosta i bezkształtna. Prostota stroju polega na pewnym minimalizmie krojenia. Jeżeli puszysta kobieta wybiera suknię, to musi ona być dobrze uszyta, posiadać zaszewki wszędzie tam, gdzie wypukłości mogłyby zdeformować ubranie. Suknia ma pięknie otulać puszystą sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =